ARI Maket toplam 850 m2 alana sahip iki imalat atölyesine sahiptir. Eskişehir’de bulunan 250m2 lik atölyemiz ve Fransada bulunan atölyesimiz ise 350 m2 alana sahiptir. Otoyollara uzak olmayan ulaşım imkanları ve atölyelerimize erişim sayesinde atölyelerimiz Almanya'dan Fransa'dan tüm dünyaya lojistik sorun yaşamadan hizmet verebilmektedir.

Şirketimiz, müşterilerimizin pazarlama stratejilerini çeşitlendirmek ve sunum kolaylığı sağlamak için her türlü yetenek, beceri ve fikri ortaya koymaktadır.

 Büyüleyici yapısı ve dinamik ruhu ile müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamayı mümkün kılan ayrıcalıklı bir hizmet sunma iradesi ile sektörde fark yaratmaktadır.

Atölye, bir ürünü üretmek için gerekli malzemeleri, aksesuarları ve makineleri bulduğumuz yerdir. ARI Mimari Maket bir dizi son teknoloji ekipmana sahiptir. Bunlar, modellerin hızlı ama detaylı ve her şeyden önce kaliteli üretimine katkıda bulunuyor.

 Kullanılan ekipmanlar arasında lazer kesim makinaları, CNC router'lar, 3D yazıcılar, UV baskı makinaları ve daha birçok model bulabiliyoruz. Bu malzeme sayesinde ARI Mimari Maket gerçeğe en yakın detay, doku, renk ve ışık kombinasyonunu sağlayarak modeller üretme konusunda kendisini zorlamaktadır.

İleri teknolojilerin kullanılması dışında, modelin oluşturulmasında büyük önem taşıyan en kaliteli üretimin de el işçiliği ile gerçekleştirildiği unutulmamalıdır. Bu çalışmanın bir kısmı ekibin heykeltıraşları, ressamları ve marangozları tarafından büyük bir titizlikle çalışılarak yürütülmektedir.