Menu

RADIOPROTECTION


RADYOKORUNMA

IDEALEX Radyokorunma: Ziyaretçiler WNE 2023'te buluşuyor

WNE - Dünya Nükleer Fuarı 2023 Küresel nükleer endüstrinin en büyük etkinliklerinden biri olan fuar, bu yıl da yine etkileyici bir şekilde gerçekleşti. Bu edisyonun şüphesiz en büyüleyici standlarından biri IDEALEX Radyokorunma Radyasyondan korunma alanındaki ürünlerini etkileyici bir modelle ön plana çıkaran .

IDEALEX Radioprotection, radyasyondan korunma endüstrisinde tanınmış bir şirket ve liderdir. WNE fuarı için ziyaretçilerin ürünlerini yakından incelemesine olanak tanıyan model bileşenleri özel olarak tasarlandı.

Bu etkileyici model bileşenleri, ziyaretçilerin her bir radyasyondan korunma ürünü grubunu bir kontrol panelinden kontrol etmesine ve bu ürünlerin nasıl çalıştığına dair görsel ve işitsel açıklamalar sunmasına olanak tanıdı.

IDEALEX Radioprotection, bu etkileyici model bileşenlerini, her bir radyasyondan korunma ürünü grubuna özel önem vererek, dikkatle tasarladı. Bu model bileşenlerin üretimi 4 çalışanın katılımıyla 30 gün süren yoğun bir çalışma gerektirdi. Model bileşenleri zarif bir MDF masa üzerinde sunuldu ve Paris'teki sergi alanında IDEALEX kurumsal logosunu gururla taşıyordu.

ARI MAKET  işbirliğiyle bu projenin bir parçası olmaktan gurur duyuyor.

  Sergide sunulan model bileşenler, radyasyondan korunma ürünlerinin kalitesini ve yeniliğini parlak bir şekilde vurguladı. Şirket, nükleer endüstrinin emniyeti ve emniyeti konusunda öncü bir rol oynamaya devam ediyor. Ürünleri inceleme fırsatını kaçırmayın.İDEALEX Radyokorunmaya daha yakından bakın ve bu alandaki en son gelişmeleri ziyaret ederek takip edin.

Yıl: 2023
Şirket: IDEALEX
Proje Adı: RADIOPROTECTION
Konum: FRANCE

facebook_icon
instagram_icon
tiktok_icon
youtube_icon youtube_icon
phone
mail
map
whatsapp